Regulamin

oraz warunki pobytu

Goście przebywający w Willi i na posesji są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem.

Przeczytaj uważnie!

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

Goście obowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe.

Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem.

Każdy z Gości otrzymuje wraz z kluczem do pokoju  pilota do bramy – prosimy o jej zamykanie. Zgubienia klucza wraz z pilotem bramy skutkuje naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 500 zł. 

Goście ponoszą pełną odpowiedzialności materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy.

W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz smażenia ryb itp.

W pokojach, korytarzach i łazienkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. W przypadku niedostosowania się do zakazu, do rachunku gościa będzie doliczana dodatkowa opłata w wysokości 500 zł

Korzystanie z urządzeń znajdujących się na placu zabaw wyłącznie pod opieką rodziców/opiekunów. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za wypadki i wynikające z nie przestrzegania regulaminu.

Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia lub  utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa ani znajdujące się w nich mienie.

W obiekcie należy zachować ciszę od godz. 22.00 do godz. 6.00.

Nie dopuszcza się przebywania osób odwiedzających.

Do zagwarantowania rezerwacji wymagana jest wpłata zadatku . Zadatek przepada w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.

Masz jakieś inne pytanie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z obsługą zapytania wysłanego przez niniejszy formularz. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest: Willa Pod Dębem, ul. Bursztynowa 11a 82-103 Jantar. Polityka Prywatności


    Ładowanie